לקוחות ממליצים
איל מור, חברת צ'ק-לייט

 שכרתי את שרותיה של טלי רביב-כהן לטובת יצירת סרט תדמית למכשיר טכנולוגי לניטור רעילות במי שתייה, אותו פיתחה החברה. טלי לקחה על עצמה לספק לנו "פתרון שלם" שכלל: עיבוד ה- Script וחידוד המסרים, צילומים בשטח תוך כדי הפעלה (פנים ותוך המכשיר), מתן דגש לאלמנטים המרכזיים, הקלטת פס קול (קריינות מקצועית באנגלית) ועריכה סופית של הסרט. לאורך כל התהליך גילתה טלי רמה מקצועית גבוהה, הן בהבנת המסרים השווקיים והן בקליטת המאפיינים הטכנים של המכשיר. טלי לא חסכה מאמצים (גם אם לא תומחרו מראש), וכל מעייניה היו נתונים להבטחת איכות המוצר הסופי. הסרט הנ"ל שהוקרן בפני מאות לקוחות פוטנציאלים בביתן החברה במסגרת תערוכה גדולה בארה"ב, זכה לשבחים רבים על יכולת העברת המסרים שלו, ואף הוביל לחתימה על מספר עסקאות משמעותיות. אין לי ספק כי אוסיף להשתמש בשרותיה המקצועיים של טלי גם בהזדמנויות נוספות בעתיד.


רינה ואריה, סרט לבר מצווה

טלי שלום רב,
לפני חצי שעה קיבלתי לידי את החבילה שלך ואני כותבת לך בהזדמנות הראשונה שיש מיד לאחר הצפייה, כי אי אפשר להמתין עם התגובה ולו זמן קצר.  עוד לפני שהכנסתי את הדיסק למחשב התרגשתי מאופן ההגשה. פשוט מקסים. ההקפדה על הפרטים – התיק הורוד, המדבקה המקסימה עם ההתייחסות לנושא המרכזי, והעטיפה של (שני!) העותקים עם התמונה האהובה עליי – מדהימה. הסרט ממחיש את אהבתנו לליאן ואת האופי המדהים והכובש של הילדה הזו, שהיא לא פחות ממתנה משמיים. הצלחת במיומנות ובמקצועיות להעביר את המסר שלנו מדו-מימד למצב שהכל פשוט קופץ מהמסך בצורה דינמית, מעניינת ונאמנה לנו ולליאן.
הליך הפקת הסרט על ידך עבר בקלות ובאופן חלק תוך עמידה מופלאה בלוח זמנים צפוף ביותר שהעמדנו ולמרות היקף החומר הגדול, שלא היססת לאפשר לנו להעמיס עלייך. השילוב המקצועי בין הטקסט שלנו והשירים לבין התמונות היה מושלם. תודה על התרומה האדירה לערב המיוחד הצפוי לנו ביום ראשון.


יפעת אלפסי, מכבי שרותי בריאות

לעבודה של טלי נחשפתי במקרה הוזמנתי למסיבת יום הולדת 50 של חברה ושם הוקרן סרטון של טלי שמבחינתי עשה את האירוע: מיוחד, שונה ולא הקונספט הרגיל. כשבני הגיע למצוות היה לי ברור שאת סרט בר המצווה, אני עושה עם טלי וכך היה. יצא סרט כייפי, שהביא לידי ביטוי את הרצונות שלנו. מאז טלי המשיכה ללוות אותי בכל מיני צמתים בתפקידים שונים בעבודתי. בסרטון לכנס סוף שנה של החברה בה עבדתי, בסרטון הוקרה לעובדים בסיום "צוק איתן" ובכנס תוכניות עבודה.
 ממליצה בחום.


מיכל, סרט ליום הולדת 70

הי טלי,
היה אתמול ערב נפלא ששיאו במצגת. אבא שלי מאד התרגש וכמי שאינו נחשב נדיב במחמאות, סיכם במילה אחת - "פנטסטי". הילדים מאוד נהנו וצחקו מלוא הפה. שוב רציתי להודות לך מכולנו על העבודה המקצועית, הסבלנות והיסודיות שהביאו לתוצאה הנפלאה. במקרה שלך, יש משמעות באיחול "ניפגש בשמחות" וכך אני מקווה שאכן יהיה.


צח וקארין, סרט לחתונה

לטלי המקסימה,
אומנם עבר כמעט חודש מאז שהתחתנו אבל עכשיו שנחו הרוחות והשיגרה חזרה לחיינו, רצינו, צח ואני להודות לך מקרב לב על הסרט שהכנת עבורנו והוקרן במסיבת החתונה שלנו. הסרט שכה חששנו להצטלם ולא ידענו מה בדיוק אנחנו רוצים להוציא ממנו, היה הצלחה גדולה, כולם מדברים עליו וכמה שזה היה נכון מצידנו להקרין אותו. אנחנו היינו מרוצים מהעבודה שלך עוד לפני החתונה ועוד יותר אחרי שקיבלנו אינספור מחמאות! תודה לך על כל הזמן והיצירתיות שהשקעת בנו. אם ישנה תוספת שתופסת, את הכתובת. המון הצלחה בהמשך הדרך, מאיתנו.